Blog

Ako sa dizajnuje love brand

Ako sa dizajnuje love brand

O tom ako sa pracuje na novej identite pre kníhkupectvo Martinus bol porozprávať náš kolega Braňo. Prezentáciu s panelovou diskusiou a chutnými raňajkami si bolo pozrieť cca 30 ľudí. O záujme hovorí aj fakt, že lístky sa rozchytali už po prvých hodinách.

TV spot pre Stefanik Trail

TV spot pre Stefanik Trail

Stefanik Trail je najväčšia ultratrailová akcia na Slovensku. V rámci nej bežci absolvujú 144 km po hrebeni Malých Karpát – Štefánikovej magistrále. Spolu so zakladateľom behu Martinom Urbaníkom sme k piatemu ročníku pripravili 30-sekundový TV spot. Sú v ňom zobrazené hlavné hodnoty, na ktorých je tento beh postavený. Fotografie bežcov – vrátane spolutora spotu – boli urobené tesne po tom ako dobehli cieľa.

Výstavný stánok pre Solargis

Výstavný stánok pre Solargis

Návrh a realizácia výstavných panelov pre slovenský Solargis. Vedecky zameraný klient sa každý rok zúčastňuje desiatok veľtrhov aj menších akcií po celom svete, preto bola požiadavka na jednotnú výstavnícku grafiku kľúčová. Variabilný systém, ktorý sme navrhli, umožňuje kombinovať rôzne formáty a obsahy podľa meniacej sa základnej architektúry. Jednotným prvkom je prebiehajúci stredový pás a veľa vzduchu okolo.

Hapaca – dotýkame sa hviezd

Hapaca – dotýkame sa hviezd

Dotýkame sa hviezd! Aspoň symbolicky spoza obrazovky :-) Pre londýnske HAPACA Studio sme pripravili jednoduchý web na predaj ručne maľovaných plátien (backdrops). Tieto pozadia si vyberajú renomovaní fotografi pre zábery s hollywoodskymi, módnymi a inými kultúrnymi ikonami. Kto všetko sa na nich objavil, zistíte tu:

Zaži textil – videoprojekcia

Zaži textil – videoprojekcia

Začiatkom roka 2016 sme spolupracovali na vizuálnej stránke výstavy Zaži textil. Okrem plagátu pre výstavu sme pripravili aj svetelnú videoprojekciu. V tmavej miestnosti s natiahnutými lanami sa premietajú zvlnené línie výsledkom čoho je efektná priestorová ilúzia založená na moiré efekte. Pružné laná môžu návštevníci naťahovať a tým ovplyvňovať výsledný efekt.

Tisíci zamestnanec ESETu

Tisíci zamestnanec ESETu

Breaking! Pred nedávnom prijala spoločnosť ESET svojho tisíceho zamestnanca. Ako sa už patrí nezostalo to bez povšimnutia a tak sme okrem iných materiálov k tomuto míľniku navrhli aj špeciálny darček pre tohoto šťastlivca. Dostane ho práve dnes. Gratulujeme! PS: Skúste spočítať koľko bodiek bolo potrebných vygravírovať.