ESET app

ESET Bezpečnostné aplikácie pre Windows, Mac a Android

Slovenská softvérová spoločnosť, ktorá sa vypracovala medzi svetovú špičku. ESET vytvára bezpečnostný softvér pre najpoužívanejšie platformy v home, business a serverovom segmente. V spolupráci s ESET-om sme navrhli už niekoľko generácií produktov: od základnej architektúry navigácie, cez celkový user interface vždy prispôsobený aktuálnemu operačnému systému až po kompletnú sadu ikon.

Realizácie:
  • GUI design
  • UX
  • Windows & macOS aplikácia
  • Mobilná aplikácia
  • Web aplikácia
studio 001 eset gui 3

ESET Smart Security

Najpopulárnejší bezpečnostný softvér pre domáceho používateľa. ESET Smart Security 10 a ESET NOD32 Antivirus 10 vznikli evolúciou starších verzií, pričom sme sa vždy snažili o vizuálnu jednotu s aktuálnou verziou operačného systému. Pri premýšľaní nad dizajnom bola preto na prvom mieste otázka dôkladnej znalosti používateľských návykov v prostredí Windows. Autorskú sadu ikon pre nástroje sme vytvorili vo viacerých dizajnoch.

studio 001 eset gui 02
studio 001 eset gui 03 hires

ESET Mobile Security

Spoľahlivá bezpečnostná aplikácia pre mobilné zariadenia. Stáli sme pri zrode prvej generácie, pri ktorej sme sa zároveň učili ako sa taká aplikácia robí.

studio 001 eset gui 04
studio 001 eset gui 05 hires

ESET Cyber Security

Používatelia Macov si zakladajú na grafickom spracovaní aktuálneho macOS a nemajú radi bezduché preklopenie aplikácií z iných operačných systémov. Aj preto každá nová verzia ESET Cyber Security preberá natívny vzhľad najnovšej verzie macOS. Farebnosť, ikony, typografia a ovládanie sú v maximálnej miere prispôsobené jej štandardom.

studio 001 eset gui 06
studio 001 eset gui 07 hires

my.ESET

Klientský portál sústreďujúci on-line nástroje internetovej bezpečnosti. V spolupráci s developermi z ESETu sme riešili základnú funkčnosť stránok a layouty, navrhli sme ikony a celkové farebné vyznenie. V čase vzniku bola na portáli aktívna služba / nástroj Anti-Theft, umožňujúca lokalizovať stratené zariadenie (smartfón, notebook) a Social Media Scanner pre bezpečnejšie aktivity na sociálnych sieťach.

studio 001 eset gui 08
studio 001 eset gui 09 hires
Kontaktujte nás Zdieľať na FB