Branding, weby, aplikácie.

Studio 001 je grafické štúdio so sídlom v Bratislave. Od založenia v roku 1997 sme spolupracovali s desiatkami klientov na stovkách projektov. Je nám blízky funkcionalizmus a minimalizmus.

Zabezpečujeme grafický full-service, no uprednosťňujeme komplexné vizuálne systémy. Našou métou nie je vyčerpávajúce portfólio klientov. Prednejšia je nám hĺbka zaujatia, šírka záberu a intenzita spolupráce, založená na vzájomnej dôvere.

Branding Branding
Web dizajn Web dizajn
Dizajn aplikácií Dizajn aplikácií
Tvorba webov Tvorba webov
Logo Logo
Print Print
UI dizajn UI dizajn
UX dizajn UX dizajn

Náš tím

Daniel

Daniel

Vyštudoval grafický dizajn na VŠVU v Bratislave u profesora Ľubomíra Longauera, kde aj prednášal. Zameriava sa na vizuálne identity, GUI, video a kreatívne koncepty. Excelentný znalec Photoshopu. Behá ultratrail.

Martin

Martin

Otec zakladateľ. Grafický dizajnér so zameraním na dizajn informácií. Venuje sa dizajnu web stránok a aplikácií pre desktop a mobilné zariadenia. Analytický a poriadkumilovný typ. Zbiera myši (počítačové), rieši aj office a financie.

Braňo

Braňo

Vyštudoval dejiny umenia. Grafický dizajnér s bohatými skúsenosťami pri tvorbe ideových konceptov reklamných kampaní, korporátnej identity a printových materiálov. Typofil, bibliofil a audiofil.

Filip

Filip

IT developer, nadštandardný. Činorodý aktivista a prvotriedny kóder, ktorý má vždy plnú hlavu riešení, ktoré nik iný nevidel. Je dobré mať Filipa!

Vybraní klienti

solargis3
prosight
alef
eset
bvs
jt banka
martinus
sov
redbyte
zelena laguna
scd
softec3