Studio 001

Studio 001 sme založili v Bratislave v roku 1997 ako malé grafické štúdio zamerané na dizajn digitálnych médií, interaktívnych CD-romov a webov. Preto 001. 

Internet bol v plienkach a praveké vyhľadávače radili stránky pekne podľa abecedy. Odvtedy ubehlo more času, celá scéna sa obrátila hore nohami. Ako technologickí nadšenci vítame túto tekutosť a nestálosť. Prispôsobujeme sa meniacim sa podmienkam s rovnakým entuziazmom ako keď sme začínali. V jadre sme však rovnakí. Dôslední v detailoch, konzistentní v myslení, nároční na exekúciu.

Dnes vytvárame vizuálnu identitu produktov i služieb, logá, printy, web stránky i dizajn aplikácií. Zabezpečujeme grafický full-service, no uprednosťňujeme komplexné vizuálne systémy. Reklame sa vyhýbame — povieme to na rovinu. Sú iní, lepší špecialisti. Našou métou nie je vyčerpávajúce portfólio klientov. Prednejšia je nám hĺbka zaujatia, šírka záberu a intenzita spolupráce, založená na vzájomnej dôvere.

Tvoríme úspešné značky

Pomáhame vám tvoriť lepšie značky. Značky, ktoré obstoja v konkurenčnom prostredí, značky, ktoré budete hrdo nosiť. Značky, ktoré majú názor, značky s príbehom. Autentické značky.

Tvoriť značku neznamená iba nakresliť logo. Vizuálna identita je celý systém rozmýšľania. Za dlhodobou víziou a stratégiou značky sú vedomé dizajnérske rozhodnutia. Písmom dávate hlas, farbou zas tón komunikácie. Dobrý dizajn v sebe nesie silnú myšlienku.

Vieme, že nevieme všetko. Vy ste tí, ktorí poznajú svoj biznis. Radi sa necháme poučiť o vašom pohľade na vec. My sme tí, ktorí vám pomôžu získať nadhľad a zasadiť vašu značku do správneho kontextu. Pracujeme v malom tíme, kde je klient partnerom. Vzťah nekončí splnením a odovzdaním zadania. Budovanie úspešných spoločností a vytváranie kvalitných produktov je behom na dlhé trate a my sme pripravení znova sa postaviť s vami na štart.

Tvoríme úspešné značky

Ako pracujeme

Aj jednoduché riešenia skrývajú za sebou množstvo práce. Práca a spoločné rozhovory sú pre nás objavovaním. Radi vás zapojíme do dizajnérskeho procesu, aby ste pochopili, že aj slepé cesty sú organickou súčasťou tvorivej práce. Zbavovanie sa prebytočného je tiež dizajn. Robiť veci jednoducho nie je jednoduché. 

Sme systematickí. Včas informujeme o priebehu prác a robíme realistické časové odhady. Dostanete dopracovaný výsledok, nie polotovar. Nerobíme ASAP. Nešetríme na drobnostiach. Ani vy nešetrite. Nepodporujeme heslo: “my už si to nejako zbúchame sami”. Aj formulár, tabuľka, či ikona si zaslúžia plnohodnotnú pozornosť. Lebo len dokonalé detaily tvoria dokonalý celok.

Čo robíme

Branding

Logo

Web a Online

Print

GUI design

Rebranding

Mailing

Vizualna identita

Typografia

Konzultácie

Video a animácia

Prezentácie

Microsite

Produktové balenia

Náš tím

Daniel

Daniel

Vyštudoval grafický dizajn na VŠVU v Bratislave u profesora Ľubomíra Longauera, kde aj prednášal. Zameriava sa na vizuálne identity, GUI, video a kreatívne koncepty. Excelentný znalec Photoshopu. Behá ultratrail.

Martin

Martin

Otec zakladateľ. Grafický dizajnér so zameraním na dizajn informácií. Venuje sa dizajnu web stránok a aplikácií pre desktop a mobilné zariadenia. Analytický a poriadkumilovný typ. Zbiera myši (počítačové), rieši aj office a financie.

Braňo

Braňo

Vyštudoval dejiny umenia. Grafický dizajnér s bohatými skúsenosťami pri tvorbe ideových konceptov reklamných kampaní, korporátnej identity a printových materiálov. Typofil, bibliofil a audiofil.