J&T Banka

J&T Banka Branding pre náročných a úspešných

Súhrn grafických pravidiel a odporúčaní pre privátnu banku. Inšpirovaní svetom luxusu a drahých kameňov sme rozpracovali motív kryštálu a jeho typickej štruktúry. Kryštalizácia je tiež spodobením rastu a navodzuje pocit pevnosti a stability. Minimalistický prístup k dizajnu podporuje jasnosť a účelnosť komunikácie. Základné farby – biela (Krištáľ) a čierna (Onyx) – sú doplnené sviežou paletou, inšpirovanou známymi drahokamami.

Výsledná identita stojí na farebnej kryštalickej štruktúre a podporuje podnikateľskú víziu J&T Banky. Ukážky nie sú skutočný obsah, použité fotografie a texty sú ilustračné.

Realizácie:
  • Design
  • Brand
  • Typografia
  • Printy
  • Kreditné karty
  • Grafy
studio 001 jt banka 3
studio 001 jt banka 4
studio 001 jt banka 7

Printy

Design brand book J&T Banky zhŕňa ukážky princípov v dizajne brožúry, obalu, ďakovnej karty a kreditných kariet. Brožúra obsahuje viaceré typové stránky, ktoré spájajú všetky princípy a zhmotňuje ich do vyváženého celku. Grafické spracovanie dát a číselných údajov v čase je pre banku dôležitá úloha, ku ktorej sme pristupovali so zvýšenou pozornosťou. Snažili sme sa, aby aj grafy pôsobili výnimočne a elegatne v sebe premietli ideu kryštalizácie.

studio 001 jt banka 6
studio 001 jt banka 05

Design brand book

Rozsiahly, viac ako 100-stranový manuál – Design brand book vznikal niekoľko mesiacov. Je určený dizajnérom a všetkým, ktorí vytvárajú nové materiály pre J&T Banku. Zároveň slúži aj pracovníkom marketingového oddelenia banky, aby ustrážili konzistentné použitie princípov v praxi.

studio 001 jt banka 05hd3
studio 001 jt banka 06hd2
studio 001 jt banka 07hd2
studio 001 jt banka 08hd2
studio 001 jt banka 09hd2
studio 001 jt banka 10hd2
Kontaktujte nás Zdieľať na FB